Lørenskog musikkråd

14.02.2017 12:37 Skrevet av

Nettsted: www.musikk.no/lorenskog
Adresse: lorenskog@musikk.no
Leder:     Marit S. Andersen, Marcus Thranes vei 8C, 1470 Lørenskog

Kontaktinformasjon


Adresse Lørenskog musikkråd
c/o Marit S. Andersen
Marcus Thranes vei 8C,
1470 Lørenskog
Telefon  905 05 764
E-post marit.andersen@amedia.no
Nettsted www.musikk.no/lorenskog

 

 

 

 

 

. linjeskift

 

 

Tillitsvalgte


 

Styreleder Marit S. Andersen

 

marit.andersen@amedia.no
Kasserer Hans-Christian Wettre hans_chr.wettre@getmail.no
Sekretær Eirin Haugen eirin.haugen@if.no
Styremedlem Ole Gunnar Eggen  
 Styremedlem Bente Johansen  
Vara Lars R. Jakobsen  
Vara Torgeir Torsteinsen  
Vara Tove Høver  

Asker musikkråd

Nettsted: www.musikk.no/asker
Adresse: Pb 159, 1371 Asker - asker@musikk.no
Leder: Kristin I. Lunde - tlf.: 667 95 038

Asker musikkråd - les hele saken



Bærum kulturråd

Nettsted: www.baerumkultur.no
Adresse: c/o Jacob Falck, Evje Terrasse 7A, 1338 Sandvika - jacob.falck@bring.com
Kontaktperson: Jacob Falck, Evje Terrasse 7A, 1338 Sandvika - jacob.falck@bring.com

Bærum kulturråd - les hele saken



Eidsvoll musikkråd

Nettsted: www.musikk.no/eidsvoll
Adresse: c/o Rolf Thon - rolfthon@online.no
Leder: Rolf Thon, Arverudstien 9, 2170 Fenstad. Tlf: 90 17 28 18

Eidsvoll musikkråd - les hele saken



Fet musikkråd

Adresse: c/o Hilde-Marie Rossvoll - Hilde-Marie.Rosvoll@dbschenker.com
Leder: Hilde-Marie Rosvoll, Hagaveien 52, 1900 Fetsund
Tlf: 924 04 763



Nes kulturråd

Adr: c/o Leif Kulsrud -  le-kulsr@online.no
Leder: Leif Kulsrud, Tranebærveien 7, 2150 Årnes. Tlf 63 90 33 26 / 92 23 96 54



Nannestad kulturråd

Adr:
Leder:



Rælingen Kulturråd

Adresse: c/o Kjetil Bakken, E-post: kjetil.bakken@getmail.no
Leder: Kjetil Bakken, Tangerudvegen 15, 2008 Fjerdingby
Mob 95939750



Skedsmo musikkråd

Adresse: Pb 410, 2001 Lillestrøm - skedsmo@musikk.no
Leder: Børre Velsrud, Grenseveien 3 C, 2005 Rælingen.
Tlf: 63 83 43 64 / 92 65 12 62





Sørum kulturforum

Adresse: c/o Leder Helge Seiertun, Lerkevegen 15, 2016 Frogner - helgs@online.no
Leder: Helge Seiertun, Lerkevegen 15, 2016 Frogner - helgs@online.no


Her har vi målt akustikk

Kontakt oss

Akershus musikkråd
Telefon: 63 81 53 65
E-post: akershus@musikk.no

Trondheimsveien 50E
2007 Kjeller

 

VIS KONTAKTSKJEMA OG KART