/share/mime/48/pdf.png Oversikt over øvelseslokaler inndelt etter distrikt
(medlemsforeningsoversikt-over-ovelseslokaler-etter-distrik.pdf, 301kB)

/share/mime/48/pdf.png Medlemsliste 2017
(medlemsliste-2017-hjemmesiden.pdf, 165kB)

Medlemsforeninger i Fredrikstad musikkråd:

Vil du bli medlem? Kontakt postmaster@fredrikstadmusikkrad.no

 

Medlemsforening

Kontaktperson

Telefon

E-post

 --------------------------------  ----------------------------------  ------------------------  ------------------
Borge Musikkorps

Thomas Norenberg

97 72 35 55 post@borgemusikken.no
Frelsesarmeens Hornmusikk Monica og Hilding Runar  

fredrikstad@frelsesarmeen.no

Hauge Musikkorps Ingunn Drøbak 90 67 38 61

ingunn_drobak@hotmail.com

Jælpekorpset Mona Johannessen   monajohanness1@hotmail.com
Lisleby Musikkorps

Terje Adolfsen/

Korpsleder Merete Larsen

Korpsleder:

terje.adolfsen@mascot.no/

Korpsleder: merelil@online.no

 Musikkforeningen "VIKEN"

Grehte S. Pettersen

P. 69 32 60 63/

90 60 64 84

gchpett@online.no
Onsõ Musikforening Svein Andersen  95 04 78 75 sveia@online.no
Torp Musikkorps

 Rino Andreassen

 92 40 22 66

rino.andreassen@

kghcustoms.com

Torsnes Brass Arnfinn Bakken   arnf-ba2@online.no
Trosvik Veterankorps Lene Finstad Andersen  95 82 08 52 lenefand@online.no/christine.mathiesen@online.no
       
Fredrikstad Pikegarde Lise Løkke 99 51 42 32 liseloekke@hotmail.com
Fredrikstad Storband Kjell Jørgen Holbye  

post@

fredrikstadstorband.no

Fredrikstad Trekkspillklubb Jan-Ivar Aasen

90 65 63 21

janivara@online.no
Klassiske toner Wiggo Andersen   wiggo@kilassisketoner.no

Kong Fredriks IV´s Tambourafdeling

af 1704

Tor Ulsnæs

  toruls@ostfoldmuseene.no
Nedre Glomma Saksofonensemble Lene Kristin Hansen 95 28 41 00

lene.hansen@

kynningsrud.no

Smaalenenes Spelemannslag Jon Andersen 92 43 43 88

jonan2@online.no

Østfold Symfoniorkester

 Hege Skauen

95 10 74 41

hegeskauen@yahoo.no

 Korene i Glemmen Kirke Linda Hellingsæther



lhal@fredrikstad.kommune.no
Sangkoret EKKO Rune Gundersen    
Toneklang Barne- og Ungdomskor Else Marie J. Hansen

95 28 10 18

emjh@fredrikstad.kommune.no
Torsnes Barne- og Ungdomskor

Heidi Kaspersen

98 05 95 19

musiker.heidi@

hotmail.com

VOX

Hilde Beate Aronsen

 

hilde.aronsen@gmail.com

 Fredrikstad Janitsjarskole Morten Langvik 48 25 50 04 morten.langvik@opak.no
Hvaler Musikkforening Sølvi Svendsen 40 28 72 81

sos@hvaler.kommune.no/

kr-neil@online.no

Kråkerøy Skolekorps Tone Mette Nybøle 90 66 13 44 kroyskorps@gmail.com
Manstad Skolekorps

Martin Lie

41 85 48 07 leder@manstadskolekorps.no
Nøkleby Skolekorps Terje Adolfsen

91 36 78 12

post@nokleby-

skolekorps.no

Rolvsøy Skolekorps Jan-Erling Sjøgreen 97 69 79 14 rolvsoy-sk@live.no/la9wda@fredfiber.net

 Rød og Hurrød Skolekorps

Stein Arne Rimehaug 48 01 01 45  r.h.korpset@gmail.com

Østre Fredrikstad Skolekorps

Iren Engdal Fagerås

93 00 91 81

ostre.fredrikstad@

gmail.com

 Årum Skolekorps  Jens Martin Stenrød    jensmartinsten@gmail.com

A!Choir

Jonas Bjertnes Jacobsen 41 31 53 50 kontakt@achoir.no

 Barbershopkvartetten The Old Town

Quartet

 Einar Zakariassen    
Beatleskoret i Fredrikstad Laila Sølum Hansen 99 36 94 73 la-so-h@online.no
 Borg Dom Kor  Kjell Olav Huslid  90 97 77 14  kjello.huslid@gmail.com
 Cantabile  Odd Arne Borgen    oaborgen@gmail.com
 Citadell Musica  Heidi Nordby Henriksen  45 18 19 60

 citadell-musica@

hotmail.com/

heidinordby@gmail.com

 Fredriksstad Mandssangerforening  Tom Gudim   tomgudim@online.no
 Fredrikstad Barberboys  Roy Arne Olsen  95 11 77 36

 fredrikstad.barberboys

@gmail.com/royaolse@online.no

 Fredrikstad Damekor  Lise Jacobsen  P: 69 31 89 97

 lise.jacobsen@

hrgworldwide.com

 Fredrikstad Mannskor  Geir Kvalsvik  48 06 69 15  g-kvalsvik@online.no
 Fredrikstad Sangkor  Inger Aarøe Klausen

 P: 69 36 52 52/

A:93 09 60 66/

97 69 24 11

 iaarklau@online.no

 Gressvik Kirkekor  Bjørn Gjelsvik  95 13 43 64

 bjorn.a.gjelsvik@

rvs.sparebank1.no

 Koriander  Kirsti Jorid Hansen

 48 19 11 79

 kirsti.jorid.hansen@fibernett.net
 KorLuren  Marit Larsen  91 76 30 01  marit@exploretravel.no
 Kråkerøy Kirkekor  Dirigent: Unn Birgitte van der Hagen  69 69 86 05

 ubvh@

fredrikstad.kommune.no

 Mannskoret Skiold  Oddvar Eriksen

 P:69 32 72 38/

A:69 36 03 92/

99 00 07 71

 oddvar.eriksen@

fredfiber.net

Rimers vokalgruppe Kari Graarud

91  11 91 98

noisomkoret@gmail.com

Risiboys Arnfinn Haugberg

48 16 52 42

a.haugberg@icloud.com/

stha@

fredrikstad.kommune.no

Risikoret Kari Spæren Sand

47 27 94 96

kasp-sa@online.no
Sangkoret Harmoni Ivar Hjelmengen   ivar@hjelmengen.net
SARAS SØSTRE Merete Lindahl

 

merlin@ostfoldfk.no
Selbak Blandede Kor Jorid Rishaug

P: 69 322412/

41 44 09 79

jorid.rishaug@gmail.com
Senza Rigore Gro Heie Engelbrecht

41 90 16 11

gro-heie@online.no
The 2 of Us Lena Ekman/Nils Christian Lange

Lena: 95 88 31 80/

Nils: 95 10 18 69

lenaekmanlena@

hotmail.com

Trivselkoret Rolvsøy Liv P. Martinsen

95 84 38 44

livpmartinsen@

msn.com

Trosvik Blandede Kor Eva Søstrand

P:69 39 13 74/

A:69 32 56 00/

91 77 76 59

eva.irene.sstrand@

fredfiber.net

Vestbygda Blanda Kor Marit Hofstad   vestbygdabk@gmail.com
ØSS Blanda Kor Sylvi Pettersen

P: 69 32 29 11/

A: 69 32 04 04/

91 36 43 32

sylvipettersen@

hotmail.com

 

 

 

 

Kontakt oss

Fredrikstad musikkråd

Nettsted: www.musikk.no/fredrikstad
Adresse: Øraveien 2,
1630 Gml Fredrikstad
E-post: postmaster@fredrikstadmusikkrad.no
Tlf kontor: 91 84 43 04
Mandag 0900 – 1245
Tirsdag–torsdag 0900 – 1400

VIS KONTAKTSKJEMA