Musikkrådene i Hedmark

21.04.2017 10:22 Skrevet av Trond Eklund Johansen

Alvdal Musikkråd e-post: halvor.granrud@gmail.com
Halvor Granrud, 2560 ALVDAL

Eidskog Kulturråd e-post:
c/o Eidskog kommune, Kulturskolen, Boks 94, 2230 SKOTTERUD

Elverum musikkråd e-post: torillnysted@gmail.com
Torill Nysted, Hagaroavn 77, 2411 ELVERUM

Engerdal sang- og musikkråd e-post: lkv@engerdal.kommune.no
Liv Kveen, Engerdalsveien 911, 2440 ENGERDAL

Folldal Musikkråd e-post: opberger@fjellnett.no
Ole Petter Berger, 2580 FOLLDAL

Hamar Musikkråd e-post: torbe49@gmail.com HJEMMESIDE
Torbjørn Berg, Vasskjellvegen 33, 2320 FURNES

Kongsvinger musikkråd e-post: morten.andreassen@sor-odal.kommune.no
Morten Andreassen, Velven 6, 2211 KONGSVINGER

Løten musikkråd e-post: margrete.NOrdmoen@loten.kommune.no HJEMMESIDE
Paul Svevad, Rokosjøvegen 126, 2340 LØTEN

Rendalen musikkråd e-post: Erik-Ola.Helstad@dirnat.no
Erik Ola Helstad, 2485 RENDALEN

Ringsaker kulturråd e-post: ola.johan.basmo@gmail.com
Ola Johan Basmo, Bjørgedalsvegen 1000, 2323 INGEBERG

Stange musikk- og kulturråd e-post: anders@kippersund.no
Anders Kippersund (fung leder), Strandgata 23, 2317 HAMAR

Sør-Odal Musikkråd e-post: vidarspi@online.no
Vidar Spigseth, Spiksetsvingen 175, 2100 SKARNES

Trysil musikkråd e-post: knut.loken@trysil.kommune.no
fung leder Knut Løken, Flatsetra, 2430 JORDET

Våler Musikkråd e-post: arnmos@frisurf.no
fung kontakt Arne Moseng. Sagerudsvingen

Åmot kulturråd e-post: mette@wahlsenteret.no
Mette Koht Walmsnæss, Boks 34, 2351 RENA

Åsnes Musikkråd e-post: ksjulsta@online.no
Ole K. Sjulstad, 2266 ARNEBERG

Her har vi målt akustikk

Kontakt oss

Hedmark og Oppland musikkråd
Telefon: 400 36 425
E-post: ho@musikk.no

Torggata 100, 2317 HAMAR
(Hamar kulturhus)

VIS KONTAKTSKJEMA