Foto: IYA

Vi har fagkonsulenter innenfor alle sjangere og kan hjelpe dere med det meste dere måtte lure på av musikk- og organisasjonsrelaterte utfordringer.

Vi kan avtale veiledningstime både i og utenfor kontortid dersom du trenger råd eller inspirasjon.

Kontaktinfo til de ansatte finner du her:


Eline Monrad Vistven(permisjon)

Daglig leder (permisjon)
e: eline.vistven@musikk.no
m: 96002843


Anders Wyller

Fungerende daglig leder
e: anders.wyller@musikk.no
m: 96002843


Margaret Berger

Fylkeskontakt i Oslo for UKM.
e: margaret.berger@musikk.no
m: 97097921


Veronica Seu Stokkmo

Korkonsulent
e: veronica.stokkmo@musikk.no
tlf: 22005679


Torunn Kristoffersen

Orkesterkonsulent
e: torunn@unof.no
m: 46923474


Anne E. Ljosland (permisjon)

Saksbehandler Voksenopplæringsmidler
e: anne.ljosland@musikk.no
tlf: 96002844


Christina Sund (vikar)

Saksbehandler Voksenopplæringsmidler
e: christina.sund@musikk.no
m: 96002844

Kontakt oss

Oslo musikkråd
Telefon: 22 00 56 76
E-post: oslo@musikk.no

Trondheimsveien 2 , bygg J
Postboks 4774 Sofienberg
0506 Oslo