Frå venstre: Oskar Fjørtoft, Anders Wyller, Anne Eline Ljosland, Torkjell Hovland, Veronica Seu Stokkmo, Torunn Kristoffersen Foto: Julie Kleive

Vi har fagkonsulenter innenfor alle sjangere og kan hjelpe dere med det meste dere måtte lure på av musikk- og organisasjonsrelaterte utfordringer.

Vi kan avtale veiledningstime både i og utenfor kontortid dersom du trenger råd eller inspirasjon.

Kontaktinfo til de ansatte finner du her:


Anders Wyller

Daglig leder
e: anders.wyller@musikk.no
m: 96002843

Anne E. Ljosland

Saksbehandler Voksenopplæringsmidler
e: anne.ljosland@musikk.no
tlf: 96002844

Torkjell Hovland

Kommunikasjonsansvarleg
e: torkjell.hovland@musikk.no

Oskar Fjørtoft Sandanger (vikariat)

Fylkeskontakt i Oslo for UKM
e: oskar@oslo.ukm.no
m: 90236887

Veronica Seu Stokkmo

Korkonsulent
e: veronica.stokkmo@musikk.no
tlf: 22005679

Torunn Kristoffersen

Orkesterkonsulent
e: torunn@unof.no
m: 46923474

Margaret Berger (permisjon)

Fylkeskontakt i Oslo for UKM.
e: margaret.berger@musikk.no
m: 97097921

Kontakt oss

Oslo musikkråd
Telefon: 22 00 56 76
E-post: oslo@musikk.no

Trondheimsveien 2 , bygg J
Postboks 4774 Sofienberg
0506 Oslo