Tillitsvalde 2016 / 2017

23.05.2017

Valde av årsmøtet 20. april 2016

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 16-18
Nestleiar Øyvind Strand Skien musikkråd 16-18
Styremed- Anders Blystad Vinje kulturskule 15-17
lemmer Wiggo Dahl Telemark Symfoniorkester 15-17
  Finn Arne Dahl Hansen NMF Sør 16-18
Vara: Gunn Steinstad Telemark messingensemble 16-18
  Guri Røsok Bø kulturskule 16-18
  Kristine Rønning Tokke kulturskule 15-17
  Ole Martin Kjær Bamble musikkråd 15-17
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Stanley Blackburn Tokke kulturskule 16-18
lemmer Eli Taugbøl Kviteseid kulturskule 16-18
  Trond Villa Sauherad kulturskule 15-17
Vara      

 

Oversikt over styresaker kan du finne her.


Tillitsvalde 2015 / 2016

Valde av årsmøtet 22. april 2015

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 14-16
Nestleiar Øyvind Strand Skien musikkråd 14-16
Styremed- Anders Blystad Vinje kulturskule 15-17
lemmer Wiggo Dahl Telemark Symfoniorkester 15-17
  Guri Røsok Bø musikkskule 14-16
Vara: Gunn Steinstad Telemark messingensemble 14-16
  Finn Arne Dahl Hansen NMF Sør 14-16
  Kristine Rønning Tokke kulturskule 15-17
  Ole Martin Kjær Bamble musikkråd 15-17
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 14-16
lemmer Stanley Blackburn Tokke kulturskule 14-16
  Trond Villa Sauherad kulturskule 15-17
Vara      


Tillitsvalde 2014 / 2015

Valde av årsmøtet 9. april 2014

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 14-16
Nestleiar Øyvind Strand Skien musikkråd 14-16
Styremed- Anders Blystad Vinje kulturskule 13-15
lemmer Målfrid Lille Telemarksbiblioteket 13-15
  Guri Røsok Bø musikkskule 14-16
Vara: Gunn Steinstad Telemark messingensemble 14-16
  Finn Arne Dahl Hansen NMF Sør 14-16
  Wiggo Dahl Telemark Symfoniorkester 13-15
  Ole Martin Kjær Bamble musikkråd 13-15
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 14-16
lemmer Stanley Blackburn Tokke kulturskule 14-16
  Trond Villa Sauherad kulturskule 13-15
Vara      


Tillitsvalde 2013 / 2014

Valde av årsmøtet 24. april 2013

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 13-14
Nestleiar Øyvind Strand Skien musikkråd 12-14
Styremed- Kjell Stahl ( død 11/1-14) Tokke kommune 12-14
 lemmer Målfrid Lille Telemarksbiblioteket 13-15
  Guri Røsok Bø musikkskule 12-14
Vara: Gunn Steinstad Telemark messingensemble 12-14
  Anders Blystad Vinje kulturskule 13-15
  Wiggo Dahl Telemark Symfoniorkester 13-15
  Ole Martin Kjær Bamble musikkråd 13-15
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 12-14
lemmer Stanley Blackburn Tokke kulturskule 12-14
  Trond Villa Sauherad kulturskule 13-15
Vara      


Tillitsvalde 2012 / 2013

Valde av årsmøtet 27. mars 2012

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 11-13
Nestleiar Øyvind Strand Skien musikkråd 12-14
Styremed- Kjell Stahl Tokke kommune 12-14
 lemmer Tormod Aasland Porsgrunn musikkråd 11-13
  Guri Røsok Bø musikkskule 12-14
Vara: Målfrid Lille Telemarksbiblioteket 12-14
  Gunn Steinstad Telemark messingensemble 12-14
  Berit Solbheim Telemark folkemusikklag 11-13
  Annette Winkelmann Telemarkfestivalen 11-13
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 12-14
lemmer Stanley Blackburn Tokke kulturskule 12-14
  Trond Villa Sauherad kulturskule 11-13
Vara      


Tillitsvalde 2011 / 2012

Valde av årsmøtet 22. mars 2011

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Sarke Veum Fyresdal kulturskule 10-12
Styremed- Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 11-13
lemmer Helene Waage Glima 11-12
  Tormod Aasland Porsgrunn musikkråd 11-13
  Stan Blackburn Tokke kulturskole 10-12
Vara: Berit Solheim Telemark folkemusikklag 11-13
  Kerstin Olsen Telemark sangerforbund 11-13
  Ragnhild Knudsen Telemark folkemusikklag 10-12
  Annette Winkelmann Telemarkfestivalen 11-13
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 10-12
lemmer Gunn Steinstad Telemark messingensemble 10-12
  Trond Villa Sauherad kulturskule 10-11
Vara      


Tillitsvalde 2010 / 2011

Valde av årsmøtet 17. april 2010

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Sarke Veum Fyresdal kulturskule 10-12
Styremed- Hilda Sørum Sauherad kulturnettverk 09-11
lemmer Helene Waage Glima 09-11
  Hæge Manheim Telemark Folkemusikklag 09-11
  Stan Blackburn Tokke kulturskole 10-12
Vara: Johnny Stene Drangedal kulturskole 09-11
  Trude Lindgren Bø kulturnettverk 09-11
  Ragnhild Knudsen Telemark folkemusikklag 10-12
  Gerd Amundsen Telemark sangerforbund 10-12
       



Valkomité
   
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Sverre Jacobsen Telemark messingkvintett 10-12
lemmer Gunn Steinstad Telemark messingensemble 10-12
  Trond Villa Sauherad kulturskule 10-11
Vara      


Tillitsvalde 2009 / 2010

Valde av årsmøtet 23. april 2009

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Sarke Veum Fyresdal kulturskule 08-10
Styremed- Stan Blackburn Tokke kulturskule 08-10
lemmer Asle Karlsson Bø
SeljordKulturkontor 09-11
 

Hilda Sørum

Sauherad kommune 09-11
  Helene Waage
Telemark Kammerorkester 09-11
Vara: Ingunn Wesenlund Lia Telemark Sangerforum 08-10
  Morten Omlid Notodden Bluesfestival 08-10
  Johnny Stene Drangedal kulturskole 07-09
  Trude Lindgren Bø kulturnettverk 09-11
  Hæge Manheim Telemark Folkemusikklag 09-11



Valkomité

 

 

 
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Tore Sognefest
Seljord kulturskole 08-10
lemmer     09-11
      09-11
Vara Signe Marie Kittelsaa Vinje kulturnettverk 08-10


Tillitsvalde 2008 / 2009

Valde av årsmøtet 29. april 2008

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Sarke Veum Fyresdal kulturskule 08-10
Styremed- Torild Wagle Christensen Høgskolen i Telemark 07-09
lemmer Rune Håndlykken Telemark Ungdomslag 07-09
  Stan Blackburn Tokke kulturskole 08-10
  Ragnhild Rose Knudsen Høgskolen i Telemark/td> 08-10
Vara: Helene Waage Telemark kammerorkester 07-09
  Hans Jørgen Gautefall Drangedal kulturråd 07-09
  Kine Kronkvist Telemarkfestivalen 07-09
  Ingunn Wesenlund Lia Telemark Sangerforum 08-10
  Morten Omlid Notodden Bluesfestival 08-10



Valkomité

 

 

 
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Tore Sognefest Seljord kulturskole 08-10
lemmer Johnny Stene Drangedal m&k-skole 07-09
  Aud Strand Telemark Sangerforbund 07-09
Vara Signe Marie Kittelsaa Vinje kulturnettverk 08-10

 



Tillitsvalde 2007 / 2008

Valde av årsmøtet 19. april 2007.

 

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Torgeir Fossli Telemarkkonsertar AS 06-08
Styremed- Signe Marie Kittelsaa Vinje musikkråd 06-08
lemmer Torild Wagle Christensen Høgskolen i Telemark 07-09
  Kristin Ch. Taraldlien Telemark Folkemusikklag 06-08
  Rune Håndlykken Telemark Ungdomslag 07-09
Vara: Jostein Forsberg Notodden Bluesfestival 06-08
  Kari Wølner Telemark Sangerforbund 06-08
  Helene Waage Telemark kammerorkester 07-09
  Hans Jørgen Gautefall Drangedal kulturråd 07-09
  Kine Kronkvist Telemarkfestivalen 07-09



Valkomité

 

 

 
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Torbjørn Solbakken Telemark kammerkor 06-08
lemmer Johnny Stene Drangedal m&k-skole 07-09
  Aud Strand Telemark Sangerforbund 07-09
Vara Ellen Marie Prag   07-08

 



Tillitsvalde 2006 / 2007

Funksjon Namn
Leiar Torgeir Fossli
Styremed-  Signe Marie Kittelsaa
lemmer  Torild Wagle Christensen
   Thomas Moen
   Kristin Taraldlien


Tillitsvalde 2005 / 2006

Funksjon Namn
Leiar Torgeir Fossli
Styremed-  Signe Marie Kittelsaa
lemmer  Torild Wagle Christensen
   Thomas Moen
   Heidi Solberg Tveitan


Tillitsvalde 2004 / 2005

Funksjon Namn
Leiar Torgeir Fossli
Styremed-  Signe Marie Kittelsaa
lemmer  Heidi Solberg Tveitan
   Torild Wagle Christensen
   Johnny G. Stene


Tillitsvalde 2003 / 2004

Funksjon Namn
Leiar R
Styremed-  
lemmer  
   
   


Tillitsvalde 2002 / 2003

Funksjon Namn
Leiar Torgeir Fossli
Styremed-  Sigrid Straand
lemmer  Aud Strand
   Ellen Marie Prag
   Sarke Veum


Tillitsvalde 2000 / 2002

Funksjon Namn
Leiar  Vidar Almquist
Styremed-  Øyvind Strand
lemmer  Svend Waage
   Torunn Raftevold Rue
   Torgeir Fossli


Tillitsvalde 1999 / 2000



Tillitsvalde 1998 / 1999



Tillitsvalde 1996 / 1998

Funksjon Namn
Leiar Vidar Almquist
Styremed- Audun Mogen
lemmer Richard Næss
  Olav Svalastog
  Trond Ytterbø
  Gunnar Reed
  Tove Rogstad
  Jarl Håvard Borgen


Tillitsvalde 1994 / 1996

Funksjon Namn Organisasjon Periode
Leiar Richard Næss NMF Telemark 94-96
Styremed- Jan-Thore Olsen Telemark korforum 94-96
lemmer Rannveig Johansson Skien musikkråd 94-96 (tom 30,04,95
  Aud Strand Telemark arbeidsersangforbund 94-96 (fom 01.05.95)
  Alf Gjessing Norsk Musikkskoleråd Telemark 94-96
  Kjell Frigstad Agder og Telemark Kantor og Organistlag 94-96
  Øyvind Risa Telemark Lærerhøgskole 94-96
  Olav Svalastog   94-96
  Morten Sund Jensen Notodden Musikkråd 94-96
Vara: Fred O. Guldager NMF Telemark 94-96
  Tove Rogstad Skien Vgs 94-96



Valkomité
     
Funksjon Namn Organisasjon Periode
Med- Torbjørn Solbakken NOMU Telemark 94-96
lemmer Ivar Fiane Skien Vgs, Musikkseksjonen 94-96
  Jon Jarle Haugen Uorgaiserte grupper 94-96
Vara Inge Sunde Notodden Bluesfestival 94-96


Tillitsvalde 1993 / 1994

Funksjon Namn
Leiar Fred Olav Guldager
Styremed- Sven Bakstad
lemmer Vidar Ytre-Arne
  Jan-Thore Olsen
  Rannveig Johansson


Tillitsvalde 1992 / 1993

Funksjon Namn
Leiar Ivar Fiane
Styremed- Fred Olav Guldager
lemmer Jon Jarle Haugen
  Vidar Ytre-Arne
  Sven Bakstad


Tillitsvalde 1991 / 1992

Funksjon Namn
Leiar Liv Lofthus
Styremed- Arne Lyng
lemmer Kjell Stahl
  Jon Jarle Haugen
  Ivar Fiane
1. vara Tove Lønne Langseter
2. vara Tormod Hansen
3. vara Per Harald Hermansen
   
Valkomité: Thorleif Andersen
  Åge Korneliussen
  Torbjørn Solbakken


Tillitsvalde 1990 / 1991

Funksjon Namn
Leiar Torbjørn Solbakken / Liv Lofthus
Styremed-  
lemmer  
   
   
Vara  


Tillitsvalde 1989 / 1990

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg (tom S1989)
Torbjørn Solbakken (fom H1989)
Styremed- Torbjørn Solbakken (tom S1989)
lemmer Liv Berit Kaasa
  Liv Lofthus
  Jens Barland
   
Vara Ivar Isaksen
  Jon Jarle Haugen
  Arne Lyng
   
Valkomité Arnfinn Staurheim
  Tore Jordfald
  Randi Sando


Tillitsvalde 1988 / 1989

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Styremed- Torbjørn Solbakken
lemmer Egil A. Gundersen
  Arnfinn Staurheim
  Liv Lofthus
   
1. vara Ivar Isaksen
2. vara Toralf Sletta
3. vara Ingrid Svendsen
   
Valnemnd Mona Byvold
  Tore Jordfald
  Randi Sando


Tillitsvalde 1987 / 1988

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Styremed- Egil A. Gundersen
lemmer Arnfinn Staurheim
  Asta Schulerud
  Torbjørn Solbakken
   
1. vara Tore Jordfald
2. vara Halvard Kaasa
3. vara Ivar Isaksen


Tillitsvalde 1986 / 1987

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Styremed- Egil A. Gundersen
lemmer Arnfinn Staurheim
  Asta Schulerud
  Terje Østby
   
1. vara Oddvar Bråthen
2. vara Hallvard Kaasa
3. vara Tore Jordfald
   
Valnemnd Anne Britt Bjåland
  Kjell Oskar Selman
  Arild Hekneby


Tillitsvalde 1985 / 1986

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Nestleiar Terje Østby
Styremed- Arnfinn Staurheim
lemmer Egil A. Gundersen
  Asta Schulerud
   
1. vara Oddvar Bråthen
2. vara Halvard Kaasa
3. vara Tore Jordfald


Tillitsvalde 1984 / 1985

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Styremed- Egil A. Gundersen
lemmer Kjell Oskar Selman
  Tore Jordfald
  Terje Østby
   
1. vara Asta Schulerud
2. vara Arnfinn Staurheim
3. vara Oddvar Bråthen


Tillitsvalde 1983 / 1984

Funksjon Namn
Leiar Einar Bratsberg
Styremed- Arild Hekneby
lemmer Terje Østby
  Kjell Oskar Selmann
  Åse Eriksen
   
Vara Arnfinn Staurheim
  Alf Ivar Haugen
  Magnhild Ytterbø
  Arnfinn Klakegg
  Adler Johnsen
   
Valnemnd Tor E. Høgberg
  Stian Henneseid
  Morten Berntsen


Tillitsvalde 1982 / 1983

Funksjon Namn
Leiar Tor Erik Høgberg
Styremed- Arild Hekneby
lemmer Terje Østby
  Åse Eriksen
  Morten Berntsen
   
Vara Karl Grønlie (for Høgberg)
  Magnhild Ytterbø (for Hekneby)
  Arnfinn Klakegg (for Østby)
  Adler Johnsen (for Eriksen)
  Olav Haugen (for Berntsen)


Tillitsvalde 1981 / 1982

Funksjon Namn
Leiar Tor E. Høgberg
Styremed- Karl Grønlie
lemmer Gunnvor Fjellheim
  Morten Berntsen
  Tore Jordfald
   
Vara Arnulf Bj. Wold (for Høgberg)
  Eva Kinserdal (fr Grønlie)
  Hans O. Lommerud (for Fjellheim)
  Alf Ivar Haugen (for Berntsen)
  Arild Hekneby (for Jordfald)


Tillitsvalde 1980 / 1981

Funksjon Namn
Leiar Tor E. Høgberg
Styremed- Karl Grønlie
lemmer Hans Olaf Lommerud
  Arnulf Bj. Wold
  Gunvor Gjellheim / Morten Berntzen


Tillitsvalde 1979 / 1980

Funksjon Namn
Leiar Tore Jordfall
Styremed- Hans Olaf Lommerud
lemmer Karl Grønlie
  Guttorm Bjørgum Opheim
  Arnulf Bj. Wold


Tillitsvalde 1978 / 1979 Interrimstyre

Funksjon Namn
Leiar Tore Jordfall
Styremed- Guttorm Bjørgum Opheim
lemmer Hans Olaf Lommerud
  Karl Grønlie
  Tor Erik Høgberg